ЛУБЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ  МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

19 серпня  2017 р.   № 267р

 

 

 

Про  призначення виконуючим

обов’язки директора КП «Лубни-водоканал»

 на період проведення службового розслідування

 

            Розглянувши лист від 15.08.2017 року за № 01-04/858 директора КП «Лубни-водоканал» Куліченка М.М. «Про неможливість виконання розпорядження міського голови № 258 від 14.08.2017 р.», який надійшов на адресу виконавчого комітету 16.08.2017 року, у зв’язку зі звільненням Верещаки В.В., головного інженера, на якого покладено виконання обов’язків директора на період проведення службового розслідування, відповідно до розпорядження міського голови від 14.08.2017 року «Про відсторонення від виконання повноважень за посадою», акту службового розслідування від 16.08.2017 року № 1 комісії з  проведення службового розслідування    з питання порушення директором Комунального підприємства «Лубни – водоканал» Лубенської міської ради Куліченком Миколою Миколайовичем антикорупційного законодавства щодо наявного конфлікту інтересів, акту комісії по контролю за роботою  КП «Лубни-водоканал» , створеної розпорядженням міського голови від 17 серпня 2017 року № 263р, з метою безперебійної фінансово-господарської діяльності підприємства, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

 

         1. Призначити  з 21.08.2017 року Васильняка Івана Івановича виконуючим обов’язки директора комунального підприємства «Лубни-водоканал» Лубенської міської ради на час проведення службового розслідування з питання порушення директором комунального підприємства «Лубни – водоканал» Лубенської міської ради Куліченком Миколою Миколайовичем антикорупційного законодавства щодо наявного конфлікту інтересів, поза штатним розписом підприємства із заробітною платою у розмірі   //\\\\\\\\////////\\.

         2.  У зв’язку з виробничою необхідністю, в.о. директора КП «Лубни-водоканал» на час проведення службового розслідування Васильняку І.І. відкликати із щорічної відпустки головного бухгалтера підприємства Мосієчко Ольгу Петрівну, інспектора з кадрів Степаненко Тамілу Володимирівну та  секретаря Семенко Ларису Борисівну.

         3. Куліченку М.М.  на період проведення службового розслідування  передати в.о.директора КП «Лубни-водоканал» Васильняку І.І. печатки, штампи та інші документи, які необхідні для здійснення повноважень керівника підприємства.

4.  Головному бухгалтеру підприємства Мосієчко Ользі Петрівні:

-  оформити право першого  підпису в.о. директора КП «Лубни-водоканал» на час проведення службового розслідування Васильняку І.І. згідно чинного законодавства України;

-   надати  довідку станом на 20.08.2017 року про фінансовий стан підприємства .

            5. З метою належного контролю за фінансово – господарською діяльністю КП «Лубни-водоканал» в період проведення службового розслідування з питання порушення директором Комунального підприємства «Лубни – водоканал» Лубенської міської ради Куліченком Миколою Миколайовичем антикорупційного законодавства щодо наявного конфлікту інтересів, комісії з контролю за роботою комунального підприємства «Лубни-водоканал» створеній розпорядженням міського голови від 17 серпня 2017 року № 263р надавати всебічну допомогу в.о.директора КП «Лубни-водоканал» Васильняку І.І.

         6. Пункт 2 розпорядження міського  від 14 серпня 2017 року № 258р  «Про відсторонення від виконання повноважень за посадою» вважати таким, що втратило чинність.

         7. Організацію виконання цього розпорядження покласти на заступника міського голови Діденка О.Г.

         8.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Міський голова                                                                          О.П. Грицаєнко