ЛУБЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ  МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

08   лютого 2018 р.        44р

 Про  перенесення робочих днів у 2018 році

  Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 січня 2018 р. № 1-р «Про перенесення робочих днів у 2018 році», розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 19 січня 2018 р.      № 30 з цього питання, з метою створення сприятливих умов для святкування 8 березня – Міжнародного жіночого дня, 1 травня – Дня праці, 28 червня – Дня Конституції України, 25 грудня – Різдва Христового та у 2019 році 1 січня – Нового року, а також забезпечення раціонального використання робочого часу:

 1. Довести до відома управлінь, відділів, служб, інших структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради про перенесення для працівників, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочих днів з:

п’ятниці 9 березня    – на суботу 3 березня;

понеділка 30 квітня   – на суботу 5 травня;

п’ятниці 29 червня    – на суботу 23 червня;

понеділка 24 грудня  – на суботу 22 грудня;

понеділка 31 грудня  – на суботу 29 грудня.

  2. Керівникам управлінь, відділів, служб, які відповідають за життєзабезпечення міста, забезпечити чергування відповідальних працівників і аварійних бригад у вихідні та святкові дні. Інформацію подавати до виконавчого комітету міської ради.

 3. Начальнику  відділу  інформаційної  діяльності та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету міської ради Коваленко В.В. довести зміст розпорядження до відома жителів міста через засоби масової інформації.

 4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету міської ради Комарову М.Ф.

  

Міський голова

О.П.Грицаєнко