ЛУБЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ  МІСЬКОГО ГОЛОВИ

___23.07. 2015 р.     206р__

 

 Про затвердження заходів

щодо виконання окремих вимог

Закону України «Про засудження комуністичного

та націонал-соціалістичного (нацистського)

тоталітарного режимів в Україні та заборону

пропаганди їхньої символіки» в місті Лубни

 

         На виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 

1. Затвердити заходи щодо виконання окремих вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» в місті Лубни (додаються).

2. Утворити робочу групу у складі :

 1. Даценко Валерій Миколайович - керуючий справами виконавчого комітету Лубенської міської ради, голова робочої групи
 2. Коваленко Віта Вікторівна - начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету Лубенської міської ради; секретар робочої групи
 3. Васюк Світлана Степанівна - заступник начальника управління культури й  мистецтв виконавчого комітету Лубенської міської ради
 4. Демֹ’янець Володимир Миколайович – директор загальноосвітньої школи №2, депутат Лубенської міської ради,  учитель правознавства (за згодою)
 5. Дяченко Тамара Миколаївна - директор Лубенського краєзнавчого музею
 6. Зот Світлана Анатоліївна - начальник загального відділу виконавчого комітету Лубенської міської ради
 7. Карпенко Олександр Миколайович – учитель загальноосвітньої школи №2, вчитель історії (за згодою)
 8. Мелентьєва Наталія Миколаївна - начальник юридичного відділу виконавчого комітету Лубенської міської ради
 9. Нестеренко Ірина Миколаївна – заступник директора загальноосвітньої школи №1, вчитель історії (за згодою)
 10.  Семенюта Олександр Іванович – депутат Лубенської міської ради, голова депутатської комісії з питань законності і правопорядку (за згодою)
 11. Тютюнник Людмила Семенівна – директор загальноосвітньої школи №1, депутат Лубенської міської ради, голова Громадської ради при Лубенській міській раді (за згодою)
 12. Уварова Наталія Миколаївна – начальник організаційного відділу виконавчого комітету Лубенської міської ради
 13. Шмонденко Андрій Григорович - начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Лубенської міської ради

 

3. Відповідальним за виконання заходів забезпечити щомісячне інформування відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету міської ради про проведену роботу.

4. Відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю (Коваленко В.В.) оприлюднити це розпорядження на офіційному сайті Лубенської міської ради.

         5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Лубенської міської ради Даценка В.М.

 

 

Міський голова                                                                           О.П.Грицаєнко

 


Додаток

до розпорядження міського голови

від ___23.07._2015р. №_206р__

 

Заходи

щодо виконання окремих вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» в місті Лубни

 

1 Підготувати перелік зображень, пам’ятників, пам’ятних знаків, написів тощо на об’єктах та будівлях міста Лубен, що містять символіку комуністичного тоталітарного режиму або присвячені особам, причетним до організації та здійснення Голодомору 1932-1933 років в Україні, політичних репресій, особам, які обіймали керівні посади у комуністичній партії, вищих органах влади та управління СРСР, УРСР (УСРР), інших союзних та автономних радянських республік (крім осіб, діяльність яких була значною мірою пов’язана з розвитком української науки і культури), працівникам радянських органів державної безпеки, подіям, пов’язаним з діяльністю комуністичної партії, встановлення радянської влади на території України в окремих адміністративно-територіальних одиницях, переслідуванням учасників боротьби за незалежність України у ХХ столітті.

 

Липень 2015 року             Управління культури і мистецтв; відділ

містобудування та архітектури виконавчого комітету міської  ради

 

2. Підготувати перелік вулиць, провулків, проїздів, проспектів, площ, інших об’єктів топоніміки міста Лубен, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму.

 

Липень 2015 року                       Управління   культури  і  мистецтв; відділ  містобудування та архітектури виконавчого комітету міської  ради

 

3. Оприлюднити підготовлені переліки в засобах масової інформації для їх обговорення, внесення до них змін та доповнень.

 

Серпень 2015 року                     Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю виконавчого комітету міської  ради

 

4. Провести аналіз наданих переліків зображень, пам’ятників, пам’ятних знаків, написів тощо на об’єктах та будівлях міста Лубен, а також скверів, вулиць, провулків, проїздів, площ, інших об’єктів топоніміки міста Лубен що підпадають під вимоги Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», підготувати пропозиції та подати їх на розгляд і затвердження  міською радою

 

Серпень 2015 року            Робоча група

 

5. Провести громадські слухання щодо перейменування об’єктів міського підпорядкування, визначених міською радою.

 

Серпень 2015 року                     Організаційний відділ виконавчого комітету міської  ради ; відділ інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю виконавчого комітету міської  ради

 

6. Демонтувати зображення, пам’ятники, пам’ятні знаки, написи тощо на об’єктах та будівлях комунальної власності Лубен, що підпадають під вимоги Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

 

Жовтень 2015 року            Відділ комунального господарства виконавчого

комітету   міської  ради,  комунальні підприємства.

 

7. Звернутися до власників будівель та об’єктів всіх форм власності з пропозиціями демонтувати зображення, написи, що підпадають під вимоги Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

 

Серпень 2015 року            Робоча група

 

8. Підготувати проект рішення міської ради щодо перейменування скверів, вулиць, провулків, проїздів, площ, інших об’єктів топоніміки міста Лубен, відповідно до переліку зображень, пам’ятників, пам’ятних знаків, написів тощо на об’єктах та будівлях міста Лубен, а також скверів, вулиць, провулків, проїздів, площ, інших об’єктів топоніміки міста Лубен що підпадають під вимоги Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», затвердженого міською радою.

 

Жовтень 2015 року                     Комісія з питань  найменування та перейменування елементів міського середовища та інфраструктури, увічнення пам’яті осіб та подій

 

9. Забезпечити висвітлення заходів  спрямованих на виконання окремих вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» в місті Лубни в засобах масової інформації.

 

Постійно                 Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з  

громадськістю виконавчого комітету міської  ради

 

 

Керуючий справами

виконавчого комітету                                                     В.М.Даценко