ЛУБЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ   МІСЬКОГО   ГОЛОВИ

 

29.01  2016 р.   25 р

 

 

 

 

Про відновлення навчального

процесу в дошкільних навчальних

закладах  міста Лубни

 

        

          Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб», враховуючи висновки Лубенського міськміжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області від 28.01.2016 №64, з метою відновлення навчального процесу в дошкільних закладах міста

 

      1. Управлінню освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради (начальник Костенко М.В.)  з 1 лютого 2016 року відновити навчальний процес в  дошкільних навчальних закладах. Після відновлення роботи дитячих дошкільних навчальних закладів забезпечувати щоденний нагляд за станом здоров’я дітей та персоналу.

            Виключити можливість перебування хворих дітей та працівників з першими ознаками респіраторної інфекції у дитячих дошкільних навчальних закладах.

            Забезпечити ранню ізоляцію хворих силами медпрацівників закладів, вихователів, готовність ізоляторів дитячих дошкільних навчальних закладів для своєчасної ізоляції дітей.

 

      2. Організацію виконання розпорядження покласти на начальника управління охорони здоровя виконавчого комітету Лубенської міської ради Ківу В.В., контроль за виконанням  розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

Міський голова                                                                      О.П.Грицаєнко