ЛУБЕНСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ   МІСЬКОГО   ГОЛОВИ

 

21.01. 2016 р.   17р

 

 

 

 

 Про вжиття карантинних заходів

 щодо попередження поширення

 захворювання населення м. Лубни

 на ГРВІ та грип. 

 

        

          Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб», враховуючи висновки Лубенського міськміжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області, з метою попередження збільшення на території м.Лубни  випадків захворюваності населення на ГРВІ та грип: 

 

      1. Управлінню освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради (начальник Костенко М.В.)  з 25  січня 2016 року до особливого розпорядження припинити навчальний процес в загальноосвітніх, позашкільних та дошкільних навчальних закладах.

 

      2. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій міста незалежно від форми власності, що належать до культурно-розважальної сфери та сфери громадського харчування,  обмежити проведення масових заходів.

 

     3.    Управлінням, відділам та службам виконавчого комітету Лубенської міської ради ввести обмежувальні заходи у лікувально-профілактичних закладах, закладах соціального захисту населення, установах культури, спорту.

 

     4. Лубенському міськміжрайонному управлінню Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області забезпечити щоденний аналіз  стану захворюваності на грип та гострі респіраторно–вірусні захворювання по м.Лубни, організувати проведення санітарно-освітньої роботи серед населення міста щодо профілактики грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій.

 

       5. Аптечним закладам всіх форм власності, розташованим на території м.Лубни, створити на аптечних складах і в аптечних установах міста резерви протигрипозних препаратів, у тому числі і засобів індивідуального захисту, не допускати  необґрунтованого  підвищення роздрібних цін та надавати оперативну інформацію медичному персоналу про наявність в аптечній мережі препаратів, що використовуються з метою профілактики і лікування грипу та ГРВІ.

 

      6. Організацію виконання розпорядження покласти на начальника управління охорони здоровя виконавчого комітету Лубенської міської ради Ківу В.В., контроль за виконанням  розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

Міський голова                                                                      О.П.Грицаєнко